مقررات آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی زبان کلاس

1: کلاس های گروهی به هیچ عنوان کنسلی یا تغییر زمان ندارد.

2: چنانچه در یک جلسه خاص قادر به حضور در کلاس نیستید لطفا تا 12 ساعت قبل از شروع کلاس تیم اجرایی یا آموزشی آموزشگاه مجازی زبان کلاس را در جریان بگذارید که برای شما غیبت موجه ثبت شود.در غیر این صورت شهریه یک جلسه کسر میگردد.

3: چنانچه با مجموعه در این مورد هماهنگ نباشد برای شما یک جلسه غیبت غیر موجه محاسبه می شود و در لیست جلسات به عنوان یک جلسه منظور میگردد.

4: و همچنین اینکه در این مورد به ازای هر یک جلسه 2 نمره از نمره حضور در کلاس شما کاسته می شود.

5: همچنین هر زبان آموز حداکثر مجاز به انجام 2 جلسه غیبت غیر موجه است و غیبت بیش از 2 جلسه خواه موجه و یا غیر موجه باعث حذف زبان آموز می شود.

6: آموزشگاه مجازی زبان کلاس با برنامه ریزی دقیق و به روز در طول هر ترم جلساتی را جهت دیدن فیلم های آموزشی مرتبط با کتاب برنامه ریزی نموده است.

7: در آموزشگاه مجازی زبان کلاس دو تیم اجرایی و آموزشی همواره آماده خدمت رسانی به شما هستند. امور هماهنگی با تیم اجرایی و امور درسی به عهده تیم آموزشی هستند لذا از شما زبان آموزگرامی تقاضا می شود هر گونه هماهنگی اجرایی یا آموزشی را فقط و فقط با این دو تیم داشته باشید (نه با استاد) لازم به ذکر است فقط هماهنگی های که با این دو تیم داشته باشید مقبول آموزشگاه است.

8: جمعیت کلاس های گروهی زبان کلاس از ۴ نفر تا سقف ۱۰ نفر است.

9: در صورت مشروط شدن در یک ترم، زبان آموز متعهد میشود که در ترم آتی نمره حداقل 70 را کسب کند تا قبول شود.

10: تمامی تصمیمات آموزشی توسط تیم اموزش مجموعه گرفته می شود، این تیم وظیفه دارد تا یادگیری شما به نحو احسن صورت گیرد، زبان اموزان موظف به اعتماد و احترام و به تصمیمات این تیم هستند.

11: چنانچه زبان آموزی بر حسب هر دلیلی نتوانست در روز آزمون پایان ترم حضور داشته باشد باید حداکثر از یک جلسه قبل موضوع را با اعضاء تیم آموزش در میان بگذارد تا جلسه آزمون فوری برای وی برنامه ریزی شود.

12: زبان آموزان موظف هستند همگی در آزمون میان ترم و پایان ترم حضور یابند و در انتهای هر ترم قبل از ورود به کلاس بعدی کارنامه دوره قبلی خود را در دست داشته باشند.

13: غیبت های موجه تنها با هماهنگی با تیم آموزش یا اجرایی  صورت میپذیرد و هر گونه هماهنگی با استاد مورد قبول مجموعه نیست.

14: پشتیبانان آموزشی مجموعه دائما با شما در تماس هستند، لطفا تمامی انتقادات و پیشنهادات خود را به آن ها منتقل کنید تا در اسرع وقت به تمامی آن ها رسیدگی شود.

15: در صورت عدم حضور شما به مدت طولانی که از پیش برای آن برنامه ریزی کرده اید میتوانید درخواست مرخصی بین ترم تا سقف زمانی 14 روز را قبل از عدم حضور از طریق تیم اجرایی به ثبت برسانید، افرادی که این درخواست را ثبت می کنند پس از بازگشت، میتوانند با در دست داشتن رسید مرخصی بدون انجام آزمون تعیین سطح وارد کلاس شوند.

1:کلاسهای خصوصی از ابتدا بصورت ترمیک یعنی ۱۰ جلسهای محاسبه و برنامه ریزی میشود.

2: هر ۱۰ جلسه یکبار شاگرد توسط تیم آموزش ارزیابی عملی میشود و از زبان آموز هم نظر سنجی میشود.

3: مبالغ کلاس های خصوصی هر ۵ جلسه یا هر ۱۰ جلسه یکبار پرداخت خواهد شد که در انتهای هر دوره و قبل از شروع جلسات بعدی مبلغ دوره بعدی باید تسویه شود و در صورت عدم تسویه، جلسات بعدی هماهنگ نخواهد شد.

4:در صورت پرداخت ۲۰ جلسه یکجا، یک جلسه بصورت رایگان در نظر گرفته میشود.

5: در طول دوره فقط یک جلسه حق کنسل و یک جلسه حق جابجایی وجود دارد.

6: در صورت نیاز به کنسل و یا جابجایی کردن تا ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس باید آموزشگاه را در جریان قرار بگیرد در صورت عدم اطلاع، جلسه برگزار شده تلقی میگردد. و در صورت اطلاع 5 ساعت قبل از کلاس، تایم جبرانی بر اساس زمانهای آزاد استاد مشخص میگردد.

7: برای کلاسهای نیمه خصوصی یک نفر به نمایندگی از مابقی زبان آموزان جهت در ارتباط بودن آموزشگاه با زبان آموزان انتخاب شود.

8: هرگونه کنسلی باید فقط و فقط از طریق آموزشگاه انجام پذیرد و به هیچ عنوان زبان آموز با استاد و یا بالعکس  اقدام نکنند.

9: مدت زمان کلاس به علت تاخیر زبان آموز کم یا زیاد نمیشود به همین دلیل زبان آموزان محترم در رعایت وقت دقت لازم را داشته باشند.

10: در صورت عدم رضایت از استاد مربوطه، فقط در پایان جلسه اول امکان تغییر آن وجود دارد. (لطفا منتظر تماس پشتیبان جهت نظرسنجی باشید)

12: در صورت عدم رشد زبان آموز در پایان هر دوره طبق صلاحدید تیم آموزش کتب آموزش و یا استاد مربوطه تغییر مییابد.

 

۱-تعیین سطح رایگان و ثبت نام: متقاضیان ثبت نام پس از انجام تعیین سطح که به صورت رایگان صورت می گیرد و مشاوره جهت تعیین زمان کلاس خود، میتوانند دردوره مورد نظرشان ثبت نام کنند.

۲-قوانین و شرایط ثبت نام

تعیین سطح

جهت سنجش سطح زبانی متقاضیان و مشاوره آموزشی، تعیین سطح توسط کارشناسان هر زبان صورت می گیرد. تعیین سطح در ۱۰ الی ۲۰ دقیقه به صورت شفاهی و حضوری انجام می شود. لازم به توضیح است افراد مبتدی نیازی به تعیین سطح ندارند.

شرایط ثبت نام

شرایط سنی: 7 سال به بالا
حضوربه موقع و بدون تاخیر درکلاس ( اساتید مجازبه محاسبه تاخیرهای بیش از حد زبان آموزان به عنوان غیبت هستند)
نداشتن بیش از ۳ جلسه غیبت متوالی یا چهار جلسه نامتوالی دراین صورت زبان آموز میتواند در کلاس های خصوصی ثبت نام نماید.
با توجه به آنچه در قرارداد آمده کنسل کردن کلاسهای خصوصی به هیچ عنوان در طول روز امکان پذیر نیست.

 

تعطیلات

طبق تقویم سالانه زبان کلاس ، تمامی تعطیلات از پیش برنامه ریزی و تعیین شده و بر روی بردها اطلاع رسانی میشود به جز کلاسهای جمعه که در طول سال حتی با تعطیلی های رسمی نیز برگزار میشود  و هر گونه تعطیلی غیرمنتظره همچون تعطیلی به علت بارش برف ، آلودگی هواو میان تعطیلی هایی که در تقویم نیامده از طریق سایت اطلاع رسانی میشود.

 

شرایط قبولی در هر ترم

کسب حداقل نمره میانگین ۷0 از ۱۰۰

تخفیف ها:

در صورتیکه از دانش اموزان سابق هستید. تماس بگیرید.

مقررات استرداد و رزرو شهریه

 

 

تا ۴۸ ساعت قبل از شروع کلاسها (بدون نظر گرفتن روزهای تعطیل) شهریه با کسر ۲۰% مسترد می گردد

    تبصره 1: درخواست استرداد شهریه پس از شروع کلاس به هیچ عنوان بررسی و اقدام نخواهد شد.

تا ۴۸ ساعت قبل از شروع کلاسها (بدون در نظر گرفتن روزهای تعطیل) زبان آموزان می توانند شهریه پرداختی را به نام خود ، جهت استفاده در ترمهای بعد رزرو نمایند.

پس از پایان مهلت فوق و شروع کلاسها شهریه مسترد یا رزرو نمی گردد.

جهت استرداد شهریه، یا رسید بانکی نسخه پرداخت کننده و کارت شناسایی عکس دار همراه داشته باشید.

استرداد شهریه افراد زیر ۱۶ سال، فقط با حضور ولی آنان امکان پذیر است.

در صورت برگزاری کلاس به صورت خصوصی، شرایط استرداد شهریه کتباً به زبان آموزان اعلام خواهد شد.

فرم اطلاعات زبان آموزان

  • واتساپ/تلگرام
  • ارسال درسنامه