آزمون تعیین سطح چیست ؟

آزمون های تعیین سطح برای زبان آموزان در هر زبانی راه و مسیر زبان آموز را روشن تر می کند و از همان ابتدای راه هم به استاد و هم به زبان آموز هدف می دهد تا بهینه از زمان و وقت خود استفاده کند و سطح خود را از ابتدا بشناسد و مسیری که باید برای آموزش زبان خود شروع کند را به خوبی انتخاب کنند . برای شروع تعیین سطح نیاز به هیچ آمادگی نیست و شما اگر بخواهید اطلاعات فعلی خود را بدون هیچ مطالعه قبلی محک بزنید می توانید از آزمون های تعیین سطح زبان در کمترین زمان استفاده کنید و بسیار سریع به سطح خود در زبان پی می برید .

استاندارد CEFR چیست ؟

اکثر آزمون های تعیین سطح زبان با توجه به استاندارد CEFR رتبه بندی می شوند ، این رتبه بین المللی است و شما خود را در سطح جهانی می آزمایید. هدف دریادگیری زبان بسیار مهم است به طوری که اگر هدف شما مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت کاری باشد یا حتی اگر مسافرت باشد در آموزش شما تغییراتی صورت می گیرد ، زیرا تفاوت هایی وجود خواهد داشت برای زبان آموزی که تنها نیازش با یادگیری چند جمله و مکالمه روزمه برطرف می شود تا بتواند ارتباط کمی با افراد نیتیو بگیرد تا کسی که برای مهاجرت ویا سفر های تجاری می رود و باید کاملا بر زبانی که می آموزد و تمام اصطلاحات زبان مورد نظر خود را بشناسد .

چگونه آزمون های تعیین سطح ، مهارت های زبان ما را ارزیابی می کنند ؟

همانطور که گفتیم هدف در انتخاب مسیر بسیار ارزشمند است و از اتلاف وقت جلوگیری می کند پس این هدف اگر تقویت هر کدام از مهارت های زبان شماست باید بدانید که هر زبان دارای 4 مهارت است که شما انتخاب می کنید کدام مهارت خود را بیشتر باید تقویت کنید اگر چه علم به هر کدام از این مهارت ها در سطحی لازمه ی آموزش و یادگیری یک زبان جدید است . تقویت مهارت های لیسنینگ ، اسپیکینگ ، رایتینگ ، ریدینگ در آسان ترین زبان ها و در سخت ترین زبان ها هم بسیار اهمیت دارند و با در نظر گرفتن نتایجی که می خواهیم به دست آوریم تعیین سطح به ما کمک شایانی می کند .

یادگیری زبان را از کجا شروع کنیم ؟

آموزش زبان های آنلاین همانند آموزشگاه ها باید برای شروع کلاس های خود سطح زبان آموز را بدانند و به آن ها کمک کنند تا در جایگاهی که سطح آن ها حکم می کند قرار بگیرند . آموزش زبان آنلاین تیکا در این زمینه همراه شما خواهد بود و بهترین سایت های آزمون تعیین سطح را در اختیار شما می گذارد تا خودتان به علمی که در زبان دارید پی ببرید و راهتان روشن باشد و بدانید از کجا باید شروع به مطالعه زبان کنید و تا کجا می خواهید ادامه دهید . آموزش آنلاین زبان تیکا با منابع آموزشی رایگانی که در اختیار شما می گذارد ، زبان آموزان را راهنمایی می کند تا بیش تر از همیشه از یادگیری زبان لذت ببرند . آموزش زبان تیکا حتی به اساتید هم منابعی را پیشنهاد می کند تا بتوانند کیفیت تدریس خود را بالا ببرند.